Fotogalerie a plánovač kuchyně

Fotogalerie a plánovač kuchyně

15. 2. 2012, 14:55

Když si otevřete stránky výrobců či dodavatelů nábytku a kliknete na fotogalerii, většinou se vám jako první zobrazí fotografie kuchyní. Proč? Kuchyně je asi nejdůležitější místností našich domácností.

Sejděte si kuchyni - fotogalerie musí žít

S tím asi souhlasí většina z vás. Právě v kuchyni trávíme nejvíce času. A to nejen ženy. Muži si právě v kuchyni nejednou přečtou denní tisk, vaše ratolesti možná píšou domácí úkoly právě v kuchyni, když vaříte, abyste jim mohli poradit. Fotogalerie kuchyní nabízejí nekonečné množství možností, jak si kuchyni zařídit, aby se v ní toto vše mohlo den co den odehrávat.

Fotogalerie s obrázky kuchyní vás uchvátí. Nádherné fotografie! Ale dejme pozor na to, ať je kuchyň nejen krásná, ale i schopná provozu! V kuchyni se nejen vaří a jí, odehrávají se v ní i další a další aktivity. Právě v kuchyni by se po celodenním pobytu v práci a škole měla sejít celá rodina, aby členové probrali své zážitky, radosti i strasti uplynulého dne s ostatními a stmelili tak rodinné vazby. Vždyť už naši dávní a dávní předkové se večer sesedli kolem ohně či krbu, aby si vyprávěli nejrůznější historky.

Naplánujte si kuchyni

Je tedy jasné, že kuchyň je velmi podstatné dobře naplánovat. Kuchyň budete využívat den co den. Budou se v ní odehrávat nejdůležitější aktivity - vaření, jídlo, tmelení vztahů. Proto musí kuchyň být dostatečně prostorná, praktická a v neposlední řadě odolná. Pokud tedy uvažujete o nové kuchyni, vezměte rozum do hrsti a buďte skutečně zodpovědní. Spousta lidí zjistí až příliš pozdě, že jejich kuchyň je sice krásná a hypermoderně vybavená, ale úložný prostor je prostě nedostačující, ke stolu se vejde sotva polovina rodiny, podlaha sice ladí s obklady, ale každý upuštěný talíř v ní zanechává ošklivý vryp.

Plánovač kuchyně

Pod tímto označením by si možná někteří z vás představili někoho, nějakého odborníka, který přijde k vám domů a prostě vám naplánuje takovou kuchyň snů. Ale kdepak. Zónový plánovač kuchyně je systém, který vám umožní, abyste to zvládli sami. A o co se jedná, ptáte se? Ve správně naplánované kuchyni ušetříte cesty křížem krážem i čas. Prostřednictvím plánování zón provedete smysluplné uspořádání a vybavení pěti nejdůležitějších pracovních oblastí - zásoby, ukládání, příprava, vaření a pečení, mytí. Většina kuchyňských studií vám umožní i počítačové zobrazení výsledného uspořádání kuchyně, pro vaši lepší představu, zda a jak bude vše fungovat.

I v panelákové kuchyni bude místa dost

Ano. Díky zónovému plánovači kuchyní bude dostatek úložného prostoru i míst u jídelního stolu i v kuchyních menších rozměrů. Navíc "praktická a odolná" kuchyň může být zároveň "krásná a hypermoderní". Jen ten rozum a zodpovědnost do hrsti. Obklady mohou ladit i s podlahou, která vydrží občas upuštěný talíř nebo dokonce hrnec.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 167536 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0