Klasická kuchyně na míru

Klasická kuchyně na míru

19. 1. 2012, 11:59

Bytelná krása a dokonalá funkčnost, tak to je stylová kuchyně na míru. Kompletně zařízený prostor dřevem dodává klasické a stylové kuchyni dýchnout romantikou přírody. Dřevo je přírodní materiál a proto klasika nikdy nezklame.

Důmyslná klasická kuchyně

V důmyslné klasické kuchyni je vše pohromadě. Vaření a stolování je koncentrováno do jednoho komfortně působivého celku. Celá kuchyně je podle návrhu na kuchyni plně ergonomická. Spotřebiče prakticky zabudované vytvářejí s kuchyní plně harmonický a ucelený styl. Nové kuchyně podle návrhu kuchyně zdarma se prostě vyplatí a své uživatele plně uspokojují.

Návrh kuchyně na míru

Návrh kuchyně na míru neznamená, že kuchyně bude zaplněna pouze nábytkem. Návrh kuchyně na míru znamená, že skříňky, spotřebiče, dřez a osvětlení budou rozmístěny tak, aby vše bylo pohodlně a úsporně na dosah ruky. Sestava se přizpůsobí výšce postavy uživatele. Spotřebiče budou splňovat veškeré nároky na moderní a funkční kuchyni. Zjednoduší práci v kuchyni a designově budou ladit s celkovým stylem moderní kuchyně. Výsledný návrh kuchyně zdarma na míru bude luxusem.

Kvalita nové kuchyně

Kvalita nové kuchyně podle návrhu 3D vizualizace klade také mimo jiné vysoké nároky na kvalit materiálu. Na výrobu kuchyní na míru se výhradně používají materiály nejvyšší kvality. Nábytek se zpracovává technologiemi, které zaručují přesnost, pevnost, bezporuchovost a stálost. 3D program návrh kuchyně vytvoří vizualizaci celé kvalitní kuchyně.

Zdravotní nezávadnost nové kuchyně podle návrhu zdarma

Zdravotní nezávadnost moderních kuchyní je dána vhodným materiálem a technologií výroby, kde se zamezuje únik formaldehydů do ovzduší. 'Uniku brání zvýšená gramáž melaminové vrstvy na plochách konstrukčních desek.

Pracovní deska v moderní kuchyni

Důležitou součástí každé kuchyně je pracovní deska. Pracovní desky se vyrábějí z mnoha rozličných materiálů. Může to být žula, corian, solidstone a jiné materiály. Pracovní deska v kuchyni musí být vždy velice kvalitní a vysoce odolná.

Návrh kuchyně online

Udělat si vlastní návrh kuchyně online je pouze hrou a hračkou. Velice jednoduše ovladatelný program vás zavede do prostředí návrhářů kuchyní na míru. Sami se přesvědčíte, jak je jednoduché si vytvořit vlastní návrh kuchyně online a absolutně zdarma. Stačí pouze zadat parametry kuchyně jako jsou její rozměry a můžete začít navrhovat pro vás nejlepší a nejfunkčnější kuchyni vašich snů.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 90668 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0