Kuchyně barvy

Kuchyně barvy

6. 2. 2012, 15:26

Moderní kuchyně se vyrábějí v mnoha barevných variantách. Počínaje klasickou bílou nebo elegantní černou. Jiné modní kuchyně vynikají svou stylovostí s dřevěným designem. Moderní kuchyně bude vždy funkční s čistým provedením.

Kuchyně pro efektivní práci

Kuchyně se staly plnohodnotnou součástí moderního bydlení. Jsou na ně kladeny praktické a reprezentativní nároky. Nově se kuchyně propojují s obývacím pokojem. Tudíž moderní kuchyně musí mít kvalitní design s vysokými estetickými vlastnostmi. Moderní kuchyně mají promyšlenou funkčnost a prostor pro efektivní práci. Moderní kuchyně se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů.

Masivní dřevěná kuchyně

Masivní dřevěná kuchyně je stále nestárnoucí klasikou. Nároční zákazníci vyhledávají stylovost a kvalitu v tomto přírodním materiálu. Kvalitní masivní dřevěná kuchyně si zachovává po dlouhou dobu krásu i stylovost. Vyniká dlouhou životností po několik generací. Nejčastěji používané dřeviny jsou ořech, olše, javor, dub, buk a třešeň. Povrchová úprava se dělá mořením a lakováním. Do základního materiálu jasan, který má dřevěné p'ory se nanáší patina.

Nová kuchyně z lamina

Lamino je odolný materiál s minimálními nároky na údržbu. Vysoká životnost materiálu a příznivá cenová dostupnost těchto kuchyní je dostupná pro mladé páry, kteří jsou limitováni financemi. Design se vzory blízkým přírodnímu dřevu je typický pro lamino. Omyvatelnost a tvarová stálost skýtají praktické řešení kuchyňské linky. Kuchyňská linka z lamina se dá přizpůsobit skoro každému interiéru.

Nová lakovaná kuchyně

Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení kuchyní. Jsou stále žádané. Vysoký lesk dává lakovaným kuchyním exkluzivitu. Výhodami lakovaných kuchyní jsou neomezené výběry barev. Stále moderní vzhled a možnost oprav a oživení laku jsou velice praktickými vlastnostmi lakovaných kuchyní. Laky jsou odolné vůči vlhkosti a poškození. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a hygienicky nezávadný.

Ostatní druhy kuchyní

Kuchyňská studia a výrobci s dodavateli kuchyní mají veliký sortiment provedení kuchyní. Luxusní kuchyně pro náročné zákazníky. Rustikální typ kuchyně vyžedují také nároční zákazníci. Na trhu je i celá řada jiných kuchyní z různých materiálů.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 117285 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0