Levné typizované kuchyně

Levné typizované kuchyně

27. 1. 2012, 9:37

Nejlevnější kuchyně jsou typizované, které se vyrábějí v délkách 200, 240 a 260 cm. Jedná se o konkrétní sestavy skříněk, které se hodí na našich typických panelákových bytů. Jedná se sice o levné kuchyně, ale kvalitou se vyrovnají ostatním kuchyním.

Levná kuchyňská linka

Kuchyňské linky se dají také zakoupit za velice příznivé ceny. Jejich výrobci mají dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou. Kuchyňská linka o délce 200 cm a s horními a dolními skříňkami a skříňkou na dřez se dá zakoupit za 4 690 Kč s DPH. V této ceně není zahrnuta další investice do kvalitního dřezu. Další kuchyňské linky se pohybují v cenových hladinách poněkud vyšších.

Moderní kuchyně s polomatným povrchem

lakované kuchyně jsou výjimečné především vysokou kvalitou lakového povrchu. Dvířka a korpusy tvoří lamino o síle 18 mm. Cena kuchyně je 54 203 Kč a po slevě 20 % je výsledná cena 43 362 Kč. tento typ kuchyně se prodává s celoživotní zárukou.

Moderní kuchyně a dýha

Základním atributem kuchyně s dýhou je tedy dýha. Dýhovaná dvířka s rámečkem jsou velmi atraktivní. Optimální výběr vhodné pracovní plochy vytvoří velice unikátní vzhled kuchyňské linky. Cena této kuchyně je 62 618 Kč a po slevě 20 % je celková výsledná kalkulace 50 094 Kč.

Moderní rovná kuchyně

Moderní rovná kuchyně s předními deskami v různých barevných provedeních je klasickou kuchyní. Pracovní deska z dřevotřísky s povrchovou úpravou z laminátu a dekor kámen působí elegantně. Kuchyně je vybavena nerezovým dřezem a baterií. Dále jsou v celkové ceně této kuchyně zahrnuty elektrospotřebiče a plynová varná deska z nerezu. Plně integrovaná myčka na nádobí a komínový odsavač par. Vestavěná chladnička s mrazícím boxem. vestavěná elektrická trouba v polovysoké skříňce. Pod varným centrem je zabudována skříňka s úložným prostorem. provedení teto kuchyně může být matné lamino, lesklé lamino a lamino s dekorem dřeva. Cena této kuchyně i se spotřebiči je 60 130 Kč bez montáže a DPH.

Elegantní kuchyně řešená ve třech liniích

Přední plochy kuchyňské linky jsou z lamina v barvě elegantního kašmíru. První linii tvoří skříňky se zásuvkami, kontejnerová zásuvka. Dále vnitřní zásuvka s varným centrem a plynovou varnou deskou a odsavač par. Pracovní deska je vyrobena z lamina s dekorem dub terra. Mycí centrum je součástí třetí linie a tou je ostrůvek s dřezem z nerezu a baterií. Součástí ostrůvku je také myčka na nádobí. Třetí linii tvoří vysoké úložné prostory s vestavěnou chladničkou a pečící troubou. Celková cena této kuchyně i se spotřebiči činí 114 991 Kč bez DPH a montáže.


Další články, které se týkají ceny kuchyní

Levné kuchyně
Levné typizované kuchyně
Ceny kuchyní určuje mnoho faktorů
Levné a moderní kuchyně jsou nutností dnešní doby
Kuchyně podle cenyelnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 126458 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0