Moderní kuchyně a skleněné obklady

Moderní kuchyně a skleněné obklady

26. 1. 2012, 11:41

Moderní kuchyně a obklady kuchyně spolu úzce souvisí. K moderní kuchyni patří barevné skleněné obklady, které jsou praktické a krásným doplňkem moderní kuchyně. Skleněné obklady jsou trendem, který navazuje na m'odní kuchyně, kde dominuje minimalistický vzhled.

Skleněné obklady dominují kuchyním

Jednoznačně si skleněné obklady kuchyně získávají stále větší oblibu. Je to především jejich široká barevná škála barev. Velká odolnost v nejvíce namáhaných částech kuchyňské linky a prostoru za ní. Velké formáty skleněných obkladů s moderními designy dodávají kuchyním úplně jiný rozměr. Dobrá omyvatelnost materiálu je zárukou hygienicky čistých kuchyní.

Rustikální kuchyně návrat do minulosti

Rustikální kuchyně představují návrat do minulosti. Do dob, kdy se nábytek vyráběl čistě z masivu. V dnešní době je nábytek z masivu drahým luxusem, ale se stálou hodnotou a kvalitou. Rustikální styl nepodléhá m'odním trendům a zachová si svou identitu. Kuchyně rustikální styl se také hodí do novostaveb a panelákových bytů. Rustikální styl navozuje příjemnou atmosféru. Výhodou je stálost materiálu a vysoká odolnost. Při správné údržbě masivu nedochází ke stárnutí, ale nábytek dostává patinu a je krásný stále.

Panelákové kuchyně

Panelákové kuchyně mají omezený prostor pro realizaci ideální kuchyně. Sektorový nábytek má standardní velikost a proto je dost obtížné využít absolutně každý centimetr volného prostoru. Kuchyně na míru jsou pro panelákové byty optimální variantou. Rekonstrukce kuchyně nemusí být tak nákladnou záležitostí.


Doplňky do kuchyně jsou velmi praktické a užitečné ve všech typech kuchyní. Najdou zde své místo i uplatnění pro mnoho věcí. Doplňky do kuchyně prostě patří a budou vždy součástí každé kuchyně.

Atypické rohové kuchyně

Rohové kuchyně jsou atypickými kuchyněmi, ale v některých prostorech vyčleněných pro kuchyni jsou ideální. Především při realizaci a návrhu rohových kuchyní musíme mít na paměti především jejich ergonomii. Návrh tohoto typu kuchyně musí být přizpůsoben potřebám v kuchyni. Rohové kuchyně jsou také moderními kuchyněmi s trendy moderních designových kuchyní.Další články na téma moderní kuchyně na webu elnar.cz

Moderní kuchyně a skleněné obklady
Návrh moderní kuchyně
Moderní kuchyně
Moderní kuchyně za rozumnou cenu
Nová moderní kuchyně


elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 96620 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0