Moderní kuchyně za rozumnou cenu

Moderní kuchyně za rozumnou cenu

26. 1. 2012, 11:42

Při výběru naší budoucí nové kuchyně se setkáváme především s nabídkami specializovaných kuchyňských studií. Na tom by nebylo nic tak mimořádného, kdybychom zde našli nejen dražší kuchyňské sestavy, ale i nabídku cenově dostupnějších kuchyní.

Kuchyňská linka je vhodnou alternativou

Jednou z variant, která se nám nabízí při hledání cenově přijatelné nové kuchyně, je její sestavení z typyzovaných skřínek dle našeho vlastního výběru. Oproti v současné době preferovanějším nabídkám kuchyňských studií, má tato varianta celou řadu výhod. Tou nejhlavnější je asi nepochybně cena, ale nezanedbatelnou je i možnost volby a pozdější změny.

Tuto možnost u většiny nabídek kuchyňských studií nemáme. Zásluhu na tom má skutečnost, že používáme modifikované dílce o stejné hloubce a šířce v násobcích základních rozměru.

Násobky základních šířek jsou základem

Klasickou ukázkou uvedené variability je sestava firmy Elnar, která nabízí vrchní skřínky v šířích 300, 400, 450, 500, 600, 700, 800 a 900 milimetrů. Těmto rozměrům jsou přizpůsobeny i šířky spodních šířek ve stejném rozmezí.

Široká nabídka rozměrů a variant

Horní skřínky nabízejí policové skřínky bez dvířek, ale i za plnými nebo prosklenými dvířky, navíc ve variantách s nikou nebo bez niky. Spodní skřínky jsou buďto policové nebo zásuvkové, ale najdeme tu i skřínky s kombinací zásuvek i dveří a dokonce i skřínky bez dveří. Případnou potřebu rohové skřínky řeší spodní skřínka s plnými dvířky, zatímco pro horní skřínku jsou v nabídce varianty jak bez dveří, tak i s dvířky plnými i prosklenými.

Originalita každé sestavy zaručena

Uvedené skřínky a jejich dvířka se pochopitelně nabízejí v široké škále barev i použitého dekoru. Díky tomu si může vlastně každý zákazník vytvořit svou vlastní originální kuchyňskou linku, kterou činí ještě originálnější široká nabídka kuchyňských pracovních desek i použitého obkladu. A jako bonus navíc je tu možnost případné vzájemné výměny jednotlivých skřínek, která tak vytvoří zcela jinou sestavu naší kuchyňské linky.Další články na téma moderní kuchyně na webu elnar.cz

Moderní kuchyně a skleněné obklady
Návrh moderní kuchyně
Moderní kuchyně
Moderní kuchyně za rozumnou cenu
Nová moderní kuchyně


elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 82752 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0