Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

19. 1. 2012, 11:59

Moderní kuchyně jsou jednoduché, stylově čisté a nepostrádají eleganci. Trendy v oblasti bydlení a moderního domova upřednostňují kouzlo klasických materiálů. Jednoduchý design je nadčasový a univerzální. S výměnou doplňků dostane kuchyně moderní ráz i o mnoho let později.

Moderní kuchyně má mnoha podob

Vysoký lesklý lak je jedním z prvků moderní stylové kuchyně. Syté barvy jsou synonymem moderní kuchyně. Kombinace tradičních materiálů dřeva, nerezu a skla jsou výrazem trendy moderní kuchyně. Žhavým trendem, který se stále těší oblibě jsou exotické dýhy, ale také folie a lamina. Pokud chcete být in tak vsaďte na na masakaru, zebranu nebo wenge pro svoji moderní kuchyni.

Malé panelákové kuchyně

Prostor v panelákových kuchyních je příliš malý a úzký. I malý prostor se dá ergonomicky navrhnout tak, aby paneláková kuchyně byla ve svěžích barvách a ponurou místnost barevně oživila. Nedostatkem starších panelákových kuchyní je minimum pracovní plochy a kuchyňské linky. Kuchyňská linka se proto musí koncipovat tak, aby v ní byl dostatek úložného prostoru pro vše potřebné na vaření.

Rustikální kuchyně styl dnešní doby

V současné době stále stoupá zájem o rustikální kuchyně. Ty se vyrábějí z ekologického materiálu a to z kvalitního masivu. Taková rustikální kuchyně překoná i několik generací. Rustikální styl kuchyně je návrat k tradici. Tradiční útulnost kuchyně s poklidným stolováním na klasickém sezení z masivu dodá prostoru kuchyně vysoký designový standard. Kvalita ve spojení s komfortem dýchne na každého návštěvníka. Anglický a francouzský styl nebo holandská nostalgie vždy obohatí byt nebo dům o kus tradiční klasiky. Půvabné detaily jsou prvkem rustikálních kuchyní a obohacením designu. Masiv bude vždy nadčasový materiál s velice dlouhou životností.

Atypická rohová kuchyně

Zřídka se setkáváme s netradičními kuchyněmi do U. Tento typ kuchyní je realizován ve větších prostorách určených na prostornou a velkou kuchyni. Pakliže je kuchyňská linka kvalitně ergonomicky řešena, tak i tento typ kuchyně může uživateli maximálně vyhovovat. Ideální řešení se dá najít mnoha způsoby.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 139060 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2