Nová kuchyňská linka

Nová kuchyňská linka

19. 1. 2012, 11:58

Kuchyně je jedním z nejfrekventovanějších míst v bytě či domě. Při pořizování nové kuchyně se klade důraz na vzhled a kvalitu. Existuje velice široká škála možností, jak může kuchyňská linka vypadat. Tvar místnosti, kde má být kuchyňská linka umístěna hraje výraznou roli.

Moderní kuchyně a kuchyňská linka

Moderní kuchyně není pouze kuchyňská linka, ale celá řada jiných doplňků. Vhodnou kombinací lze vytvořit luxusní moderní kuchyni přesně podle typy bytu nebo domu. Kuchyňská linka bývá vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Mezi vestavěné spotřebiče patří vestavěná trouba, myčka na nádobí , indukční varná deska a mikrovlnná trouba. Mohou jimi být i jiné spotřebiče.

Vestavěné spotřebiče v kuchyňské lince

Vestavěné spotřebiče se v poslední době staly součástí každé nové moderní kuchyňské linky. Vestavěné spotřebiče zapadnou do kuchyňské linky a tvoří s ní kompaktní celek.

Drátěný program v kuchyňské lince

Drátěný program je elegantní a moderní prvek kuchyňské linky. Může být na viditelném místě jako dekorace nebo sloužit pro odkládání věcí. Drátěný program je pro svou užitečnost a krásu nejpoužívanějším doplňkem při zařizování kuchyňské linky. jedná se o velice praktický systém.

Osvětlení kuchyňské linky

Kvalitní a dobře provedené osvětlení kuchyňské linky je užitečné z ergonomických důvodů a také desenových důvodů. Osvětlení kuchyňské linky se má věnovat patřičná pozornost.

Dřez v kuchyňské lince

Dřez je nepostradatelná součást každé kuchyňské linky. Čistíme a oplachujeme u něj zeleninu a maso, oplachujeme nádobí při vaření, omýváme si ruce a vykonáváme mnoho jiných činností. Měli bychom volit ten správný tvar a vybavení tak, aby plně vyhovoval našim potřebám.

Drtiče odpadů součást kuchyňské linky

Pomocí drtiče se rychle a bezpečně zbavíme zbytků při přípravě jídel. Zbytky jídel vhazujeme přímo do dřezu a drcený odpad je odplavován přímo do kanalizace.

Výhody drtiče v kuchyni

Drtič vás zbaví jednoduše biologického odpadu. Dá se nainstalovat do nové kuchyňské linky, ale také do starší. Je samočistící a nepotřebuje žádnou údržbu. Srtič je vestavěný spotřebič. Zvýší denní spotřebu vody cca o 3 l. Drtič by měl být součástí každé kuchyňské linky.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 81609 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0