Profesionální výrobce kuchyní

Profesionální výrobce kuchyní

19. 1. 2012, 11:58

Profesionální výrobce kuchyní na míru vyrábí široký sortiment kuchyní s kuchyňskými linkami a dodávání také kvalitní doplňky kuchyňských linek. Kuchyně na zakázku jsou garancí vysoké kvality a možnost provedení s vysokou variabilitou.

Nová kuchyně s odborníky

Výrobci kuchyní na míru disponují kvalitními počítačovými softwary. Podle požadavku zákazníka navrhnou novou kuchyni a vyhotoví 3D vizualizaci nové kuchyně. Zákazník tak získá reálný obraz své nové kuchyně přesně podle svého přání. Profesionálové vyhotoví kompletní cenovou kalkulaci celého projektu. Kompletní služby od návrhu až po realizaci nové kuchyně jsou zahrnuty v ceně.

Moduly spodních a horních skříněk

Výrobci kuchyní mají standardně připraveny moduly dolních a horních skříněk v nejrůznějších výškách a šířkách. Profesionální výrobci kuchyní na míru mají širokou škálu materiálů na zhotovení těch nejkvalitnějších kuchyní pro nejnáročnější zákazníky.

Exkluzivně řešená VIP kuchyňská linka

Tato ryze exkluzivní kuchyňská linka je v dřevěném provedení a skleněném plochy čelních dvířek jsou na nosném materiálu MDF. Exkluzivní pracovní deska SlimLine má dekorovou hranu. Klasické otevírací skříňky s poličkou a potravinové skříňky s výsuvy snesou zátěž až 30 Kg. Všechny skříňky vynikají vysokou zatížitelností zásuvného a výsuvného systému. Dlouhá životnost s přesnými kuličkovými ložisky a automatický systém zavíraní se systémem tlumení jsou zárukou dlouhé životnosti této elegantní kuchyňské linky.Celkový rozměr kuchyňských linek je 4,3 m a 3,1 m. Tato kuchyně je kuchyňskou linkou s velmi moderním designem Atypické provedení pravé a levé kuchyňské linky upoutá pozornost a dodá pocit příjemné atmosféry útulného domova. Vyniká charakteristickými , čistými a jednoduchými liniemi s exkluzivním zpracováním. Jednoduché tvary vtisknou interiéru eleganci, svěžest a nevtíravou originalitu. Celková cena této exkluzivní kuchyně činí 227 460 Kč s DPH a po slevě 44% je tedy výsledná cena této VIP exkluzivní kuchyňské linky 128 000 Kč s DPH.

Famózní kuchyňská linka s ostrůvkem

Tato kuchyně je jednou z kuchyní určených VIP. Materiál je stejného typu a ostatní prvky celé kuchyňské linky také. Kuchyňská linka vyniká vysokou životností a je nadčasovým řešením kuchyně do budoucna. Obohacena je o ostrůvek, který měří 2,2 m. Ostrůvky se stávají stále větším hitem v prostorných kuchyních a působí velice zajímavým dojmem. Jsou také účelovým kusem nábytku v nové kuchyni. Délka kuchyňské linky je 3,6 m. Cena kuchyně 234 280 Kč s DPH a se slevou 52% je výsledná cena kuchyně s DPH 111 830 Kč.elnar.czDalší informace o kuchyních naleznete na našem domovském webu elnar.cz.
Zobrazení: 60493 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0